reklam
PC HocasıOyunTerror Squid Nintendo Switch ve PC için Çıkacak

Terror Squid Nintendo Switch ve PC için Çıkacak

Terror Squid’in 15 Ekim’de Nintendo Switch eShop ve Steam’de 9,99 dolar / 9,99 euro karşılığında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Oyun tamamen Türkçe arayüz ve alt yazı desteği de sunacak.

Uğursuz bir bükülme ile bir kurşun cehennemi. Kendi yaptığın bir kurşun cehenneminden geçerken hızlı ve stratejik düşün. Öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor olan Terror Squid, diğerlerinden farklı bir arcade deneyimidir.

Öncül, gerçekçi bir şekilde mümkün olduğu kadar uzun süre kendi mermilerinizden kaçınarak hayatta kalmaktır. Yeterince zorlayıcı olmasaydı, “ilkel bir karanlık enerji patlamasını serbest bırakarak, mermilerinizi muhteşem zincir reaksiyonlarında patlatırken” kendine zarar veren bir oyundu.

Oyunun tanıtım yazısı

Kendi mermi cehennemini yarat

Yıkım senfonisinde şef ol. Kendi eserin olan kışkırtıcı mermi dağılımlarından kaç. İlkel bir karanlık enerji bombasını kullanmaya yetecek kadar hayatta kal ve ardından mermilerinin güzel bir şekilde zincirleme patlamasını izle. Her bir saniyenin önemi var, zaman kazanmak için her denemende stratejini geliştir.

Bir vektör kabusu

Muhteşem ve dehşet verici bir atari deneyimi sunmak için eşsiz vektör grafikler ve etkileyici müzikler kullandık. Damarlarında gezen dopamini hisset ve asimilasyona boyun eğ.

Liderlik tablolarında terör estir

Arkadaşlarının yüksek skorlarını geç. Gen havuzunun zirvesine yüksel. Zirveye çık.

Vücut fanidir

Fani ve cılız insan kabuğunu bir kenara at ve karanlığa boyun eğ. Terör Ol.

Umut yok

Sadece TERROR SQUID var

Fragman video

Spelunky 2 PS4'e Geliyor!