PC HocasıOyunThe Eternal Cylinder Çıkış Tarihi Açıklandı

The Eternal Cylinder Çıkış Tarihi Açıklandı

  arctis 7+  

Yayıncı Good Shepherd Entertainment ve geliştirici ACE Team, Eternal Cylinder‘ın çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 30 Eylül‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Rock of Ages veya Zeno Clash gibi oyun geliştiricileri olan ACE Team, bizi sadece bu dünyadan görülebilecek bir iklime götürecek yeni bir macerayla geri dönüyor. Ekip, stüdyonun diğer çalışmalarında deneyimlediğimiz bulmaca ve hack & slash önerilerinden uzaklaşarak. Hayvanların yetenekleri ve mutasyonları aracılığıyla hayatta kalmamız için bizi dünya dışı bir gezegene götüren ilginç bir başlık olan The Eternal Cylinder‘ı duyurdu.

Yabancı bir dünyada yaşayan dost canlısı Terbhumları kontrol ederek, her hayvanın ve böceğin hayatta kalmak için savaştığı bir ekosistemde hayatta kalmayı öğrenmeliyiz. Ancak, bu gezegene yoluna çıkan her şeyi yok eden eski bir canavar olan Silindir hakimdir. Her bir Terbhum sınıfının becerilerini kullanarak, dünyalarının getirdiği engelleri aşmak gerekecek. Silindir’e karşı savaşmak için küçük hayvanlar olduğumuz gibi hayata dişlerimizle tutunmak zorunda kalacağız.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-eternal-cylinder-cikis-tarihi-aciklandi-117805/ linkinden 23.01.2022 05:01:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner