The Last of Us Part II Geliyor

The Last of Us Part II'nin duyurulacağı haberleri kulaktan kulağa yayılmış, artık beklenir hale gelmişti. PlayStation Experience 2016'da da fısıldayan kuşlar haklı çıktı ve The Last of Us Part II fragmanı yayınlandı.

The Last of Us Part II'de bizleri neler bekliyor?

Naughty Dog tarafından geliştirilen ilk oyun ile büyük hayran kitlelerine ulaşmayı başaran oyunun ikincisi yolda. Duyuruldu duyurulacak, çıktı çıkacak bir sürü söylenti kulaktan kulağa yayıldı gitti. Bir çok hayranı devam oyunu için senaryolar bile hayal etti. Doyamayıp defalarca oyunu bitiren mi dersiniz, videolarını seyredip yetmezmiş gibi çevresine de izletenler mi... Merak etmeyin The Last of Us Part II yakında bizlerle.

2

Fragmanın başlamasıyla beraber The Last of Us tutkunlarını heyecan ve merak duygularının sardığını söylesek sanıyorum ki yanlış olmayacak. Ne de olsa bir oyunun hikayesine kapılıp gittiğinizde oyunu ve karakterleri benimsiyor, onlarla üzülüp onlarla mutlu olur hale geliyoruz. Devam niteliğinde olan The Last of Us Part II'de bizleri nelerin beklediğini söylemek güç. Ancak içerisinde yine kaybolup gideceğimiz ve bir çok oyuncuyu tutkunu haline getireceği su götürmez bir gerçek.

4

Fragmanda, oyunun geleceği hakkında ipuçları verdiğini söylemek zor ancak Ellie'nin büyüdüğü ve gitar çalmayı öğrendiği ise apaçık karşımızda duruyor. Fragman boyunca gitar eşliğinde söylediği şarkısını dinlediğimiz Ellie'yi oyunda görmek için en az sizler kadar ben de heyecanlanıyorum.

3

Bir diğer önemli isim olan Joel, elbette Ellie büyüyüp serpilirken yerinde saymamış. Pek tabi Joel'de geçen zamandan payına düşeni almış. 
Sizleri daha fazla bekletmeden The Last of Us Part II fragmanı ile baş başa bırakayım.
 

İlgili Etiketler