PC HocasıOyunThe Lord of the Rings Gollum Çıkış Tarihi Açıklandı
The Lord of the Rings Gollum

The Lord of the Rings Gollum Çıkış Tarihi Açıklandı

   

Sağlam bir Yüzüklerin Efendisi konseptli oyun bekliyoruz. Birkaç farklı yapım gündeme gelmişti ama iddialı bir Yüzüklerin Efendisi oyunu göremedik. İşte belki de bunu değiştirecek olan oyun The Lord of the Rings Gollum olacak.

Yine uzun süredir geliştirme aşamasında olan oyun için sonunda çıkış tarihi de duyuruldu.

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen yapım sonunda hazır hale geldi. Peki uzun süredir beklediğimiz oyun ne zaman gelecek?

The Lord of the Rings Gollum, Eylül Ayında Geliyor

Oyun için yapılan yeni açıklama sonrasında serinin 1 Eylül 2022 tarihinde çıkış yapacağı duyuruldu.

Kaçırmayın: AMD Adrenalin 22.5.2 Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi serisine farklı bir açıdan bakacak olan oyunun konsollar ve PC için geldiğini göreceğiz.

Hikayeyi az çok biliyoruz ama yeni yayınlanan videoda da gördüğümüz gibi oyun, Gollum karakterine odaklanacak.

Filmi izlemişseniz, filmdeki karakterin tüm yapısının oyuna aktarılacağını söylemem sizin için yeterli olacak. Çift kişilikli olan karakteri, her yönüyle ele alacak olan oyunda karakterin Kara Kule’de esir düştüğü dönemden Elfler ile yaşadığı döneme kadar ele alınacak.

Özellikle grafikleriyle dikkat çekeceğini ve Yüzüklerin Efendisi atmosferini yansıtacağını düşündüğümüz yapımın videosunu da hemen yukarı ekliyorum.

1 Eylül 2022 tarihinden sonra oyunu daha detaylı inceleme ve değerlendirme şansımız da olacak. Beklentimizi karşılayacak mı karşılamayacak mı göreceğiz. Bu arada oyunun Steam sayfasının açıldığını da ekleyelim ve şuraya linki bırakalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-lord-of-the-rings-gollum-cikis-tarihi-aciklandi-127875/ linkinden 05.07.2022 01:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video