PC HocasıOyunThe Medium, 2021 Yılına Ertelendi!

The Medium, 2021 Yılına Ertelendi!

 

Bloober Team’in yakında çıkacak olan Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları içn özel olarak tasarladığı korku oyunu The Medium, 2021 yılına kadar ertelendi. Oyunun Avustralya’da sınıflandırılmasının reddedildiği haberinin ardından, Polonya merkezli korku oyunu şimdi gelecek sene tanıtılacak.

Geliştirici Bloober Ekibi, oyunun yeni gecikmesinin, günlük hayatı hala rahatsız eden koronavirüs salgınıyla devam eden mücadeleden kaynaklandığını açıkladı. Geliştirme ekibi Twitter’da “Çok dikkatli düşündükten ve değerlendirdikten sonra, bugün The Medium’un lansmanını 28 Ocak 2021’e ertelemek için zor bir karar verdik” dedi.

“Yapması kolay bir seçim değildi, ancak Polonya’daki COVID-19 durumu ve piyasadaki diğer oyunların mevcut programı nedeniyle yapıldı. Bloober Ekibi, bugüne kadarki en büyük, en hırslı ve korku uyandıran deneyimimizi sunmaya kararlı. “

“Ek geliştirme süresi, yenilikçi, türü zorlayan interaktif psikolojik korku vizyonumuzu sunmamızı sağlayarak daha fazla cila eklememizi sağlayacak. İçiniz rahat olsun, gecikme sizinle bilgi paylaşmamızı engellemeyecektir ve yakında The Medium’un büyük gizeminin birkaç katmanını daha çözmemizi bekleyebilirsiniz. “

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video