PC HocasıDonanımThermalTake Yeni 240/360 CPU Soğutucularını Duyurdu

ThermalTake Yeni 240/360 CPU Soğutucularını Duyurdu

 

Soğutma, oyun ekipmanları ve bellek çözümleri için önde gelen PC DIY premium markası ThermalTake, bugün yeni Floe RC Ultra CPU & Memory AIO Sıvı Soğutucu Kitini ve ardından dünyanın ilk Floe RC CPU & Memory AIO Sıvı Soğutucu Kitini piyasaya sürdü.

Floe RC Ultra, CPU su bloğu için parlak 2,1 inç LCD ekran ve bellek su bloğu için ayrı bir 3,9 inç LCD ekran içeren 240 mm ve 360 mm boyutlarında geliyor. Kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş görsel efektler oluşturmak için tam özelleştirme seçenekleri sunuyor. Eğlenceli GIF ve JPG formatındaki resimleri yükleyebilirsiniz.

Bunun dışında fan hızı ayarlamalarına, gerçek zamanlı sıcaklık izlemeye ve ışık modlarının ayarlanmasına izin veren TT RGB Plus 2.0 yazılımı ile kontrol edilebiliyor. Floe RC Ultra aynı zamanda TT RGB Plus yazılım özellikli bileşenlerle senkronize edilebiliyor. Floe RC Ultra AIO soğutucular, süper soğutma performansı sağlayan 500 RPM ile 2500 RPM arasında değişen hızlarda güçlü TOUGHFAN 12 Turbo PWM radyatör fanları ile donatıldı.

Floe RC Ultra AIO soğutucusunun kurulumu oldukça kolay, kasada minimum miktarda bir alan gerektiriyor. En yeni Intel ve AMD soketleriyle uyumludur. Bellek uyumluluğu açısından Floe RC Ultra, 8 GBx2 modül kitlerinde 3200MHz, 3600MHz, 4000MHz ve 4400MHz TOUGHRAM PC bellek frekansları için tasarlandı.

Video