PC HocasıOyunTotal War: Warhammer 3 Şubat’ta Geliyor

Total War: Warhammer 3 Şubat’ta Geliyor

  arctis 7+

Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan 2022 tarihine ertelenmişti.

SEGA, Total War: Warhammer 3 için 17 Şubat çıkış tarihini açıkladı.

Çıkış tarihinin yanı sıra, PC için Xbox Game Pass ile ilk gün kullanıma sunulacağı da açıklandı. Baş ürün sorumlusu Rob Bartholomew, “Destansı üçüncü bölümümüze nihayet bir çıkış tarihi koymak harika,” dedi. “Ve Xbox Game Pass ile ortaklık kurarak, Kaos’un yıkıcı güçlerini mümkün olduğunca çok oyuncuya sunabiliyoruz. Herkes onların şanlı kucağında hizmet etsin.”

Ogre Kingdoms Yarış Paketi, yakında çıkacak olan oyun için erken benimseyen bonusu olarak da açıklandı. Önceden ön sipariş vermek veya indirimin ilk haftasında satın almak, müşterilere bu ek içeriğe ücretsiz erişim sağlayacaktır. Diğer herkes için bu, sonunda satın alınabilir bir DLC olacak.

Bu Yarış Paketi, Ogre Krallıklarının iki efsanevi lordu, Greasus Goldtooth ve Skrag the Slaughterer’ı içeriyor. Büyük sefere eklenecekler ve “doyumsuz karınları için yağma, altın ve et” arayışında bir savaşçı ve canavar ordusuna liderlik etmenizi sağlayacaklar.

Savaşta, ırk, düşmanları büyük bir süvari ile doldurmadan önce uzun menzilli ateş gücüyle bombalamakta üstündür.

Total War: Warhammer 3 Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store’da satışa sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/total-war-warhammer-3-subatta-geliyor-120048/ linkinden 02.12.2021 03:12:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner