PC HocasıHaberlerTürk Hava Yolları Morgan Freeman ile anlaştı

Türk Hava Yolları Morgan Freeman ile anlaştı

  arctis 7+   arctis 7+

Türkiye’nin gururu olan ve bizleri milyonlara ulaştıran Türk Hava Yolları yaptığı reklam anlaşmaları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer THY tam dokuz dalda Oscar ödülü almış ve filmlerin vazgeçilmez isimlerinden olan Morgan Freeman ile anlaşmaya vardı.

Yapılan anlaşma doğrultusunda rakamlar ne kadar net orası bilinmez ama THY Morgan Freeman‘a tam 1 milyon 200 bin euro ödeyeceği belirtiliyor.

Türk Hava Yolları yeni reklam filmini çekerken 5 Şubat tarihinde gerçekleşmesi beklenen Super Bowl etkinliğinde Morgan’ı oynatacak. THY‘nin imajına büyük katkı sağlaması beklenen yeni çekimler çoktan başlamış durumda. Reklam filmi ise ilk olarak ABD’de yayınlandıktan sonra diğer ülkelerde de yayında olacak.

THY bu reklam filmi ile Amerika’nın nüfusunun %48’ine ulaşmayı amaçlıyor. Şuanda reklam filminin içeriği net olarak belli değil, ancak önümüzdeki aylarda detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Hatırlarsanız Türk Hava Yolları bundan bir kaç sene önce Lionel Messi ve Kobe Bryant gibi ünlü yıldızlar ile de reklam filmi çekmişti. Başarılar THY, adamsınız.


Not: Kendini büyük sanan çeşitli haber siteleri THY’yi kötülemeye devam ediyor. Neymiş efendim bu reklam bütçesine bu kadar para ayrılmaz. İşçi çıkartmak için gün sayıyorlar filan da falanda. Yazık gerçekten..

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turk-havayollari-morgan-freeman-ile-anlasti-18890/ linkinden 20.01.2022 07:01:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • senden vergi kesip elin yabancılarına yediriyorlar. o kadar türk sanatçı var kardeşim bunlara ver reklamını. zaten thy dünya markası. ttnette gidip ronaldoya milyonlar verdi. en iyi reklam insandır. bu zübbelere para vermeyin

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner