Turkcell Superonline AKK Kaldırdı

Evet değerli hocalar artık ülkemizdeki Adil Kullanım Kotası veya Adil Kullanım Noktası olarak tabir ettiğimiz bu virüsten yavaş yavaş kurtuluyor gibiyiz. Zaten yapılan açıklamalarda 2018'in sonunda AKK'nin kalkacağı belirtilmiş ve gece kullanımlarında ise 02:00 - 08:00 arasında kota kullanımı kaldırılmıştı. Şimdi ise Turkcell Superonline AKK kaldırarak yeni bir paket hazırladı.

AKK'siz Fiber Platin Paket

Turkcell'in web sitesi olan Superonline.net adresine giriş yaptığımızda fiber platin paket için bir kampanya oluşturulduğunu görüyoruz. Bu paketin detayları ise şu şekilde;

Pakete göz attığımızda ise kullanıcıların en çok tercih etmiş olduğu 25 Mbps fiber platin paketin tarife fiyatı 229 TL olarak görünüyor. Üstelik kampanya dahilinde 89 TL ödeyerek şuanki tabloya göre kota limitsiz ve AKK sınırı olmadan kullanabiliyoruz.

Turkcell'in yaptığı kampanya sayfasına ulaşmak istiyorsanız http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Öte yandan kota aşım derdi olmadığı için bundan bir kaç gün önce dedikoduları dönen 'kotayı aştıktan sonra her GB başına 1 TL' olayından da artık eser yok. Eğer Turkcell Superonline bu tabloyu ve tarifeleri gerçekten onaylayarak eklettiyse, şuanda büyük bir iş başarmış demektir.

Kendimden size ufak bir örnek vereyim. Evimde 16 Mbps paket kullanıyorum. Aylık 59 TL ödediğim gibi, 50 GB kota bulunuyordu. Şimdi ise Turkcell Superonline internete geçecek olursam 30 TL daha fazla ödeyerek kota derdimden kurtulmuş olacağım.

Bakalım Turkcell'in bu hareketinden sonra diğer operatör firmaları da aynı şekilde kotaları kaldırarak tarife hazırlayacak mı merakla bekliyoruz. Eğer bu şekilde değişiklikler gelmeye devam ederse, 2018'in sonunu beklemeye kalmadan AKK'siz internetimizi kullanmaya başlayacağız hayırlısı ile.

İlgili Etiketler