PC HocasıİnternetTwitch Duyurdu: Sanal TwitchCon Başlıyor!

Twitch Duyurdu: Sanal TwitchCon Başlıyor!

 

Koronavirüs pandemisi, dünyadan pek çok şey aldı. Neyse ki bu zamanlarda tamamen sanal hale gelen şirketlerden birisi de Twitch oldu ve canlı yayın platformlarının devi Twitch, TwitchCon etkinliğinin bu sene sanal ortamda yapılacağını dile getirdi. Lakin çok farklı bir değişiklik söz konusu; yıllardır TwitchCon olarak bildiğimiz etkinlik 14 Kasım’da GlitchCon olarak karşımıza çıkacak.

Hangisi eğlenceli! GlitchCon mu yoksa TwitchCon mu? GlitchCon analog sürüm gibi bir şeyse, sitenin sanatçılarını, cosplayerlerini ve topluluklarını sergileyecektir. TwitchCon, yayın platformunun en önemli etkinliğidir ve ana işlevi, çok sayıda farklı yayıncı ve hayran topluluğunu bir araya getirmektir – çevrimiçi arkadaşların gerçek hayattaki sırdaşları olduğu yerdir. İşte çevrimiçi sürümün benzer bir şey başarabileceğini umuyoruz; Twitch ne bekleyebileceğimiz hakkında hiçbir şey söylemedi.

Yeni etkinlik hakkında pek bilgimiz olsa da 14 Kasım’da hep birlikte bu yeni etkinliği deneyimleyeceğiz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video