PC HocasıİnternetYahoo Mail, Ücretsiz Hesapların Mail Yönlendirme Yapmasını Yasaklıyor

Yahoo Mail, Ücretsiz Hesapların Mail Yönlendirme Yapmasını Yasaklıyor

 

Otomatik yönlendirme özelliği, Yahoo Mail hesabınızdan gelen postaların bir kopyasını başka bir e-posta adresine gönderir. Bu özellik, tüm Yahoo Mail kullanıcıları için uzun süredir mevcuttur. Dün Yahoo, kullanıcılarına bu özelliği ücretsiz kullanıcılar için sonlandıracağını bildirdi.

1 Ocak 2021’den itibaren, Yahoo gelen kutunuzdan üçüncü taraf bir e-posta hesabına e-postaların otomatik olarak iletilmesi artık ücretsiz Yahoo Mail hesapları için kullanılamayacak. Ancak, otomatik yönlendirme özelliğini kullanmak için Yahoo Mail Pro’ya yükseltebilir veya Access + Forwarding’e abone olabilirsiniz.

Yahoo’nun açıklaması

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi mevcut güvenlik standartlarına göre düzenli olarak değerlendiriyoruz ve ücretsiz Yahoo Mail hesaplarının güvenli kalmasına yardımcı olmak için bu özelliği kaldırmaya karar verdik. Değişiklik, Yahoo Mail kullanıcılarımız için en iyi yeni özellikleri ve deneyimleri oluşturmaya odaklanmamıza yardımcı olacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video