reklam
PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter, Direkt Mesajları Kolaylaştırıyor!

Twitter, Direkt Mesajları Kolaylaştırıyor!

Twitter, kullanıcı arayüzünü daha kullanıcı dostu hale getirebilmek için çok fazla çalışma gücü sergiliyor ve böylece kullanıcıların farklı seçenekler arasında gezinmesini daha kolay hale getiriyor. Sosyal medya devinin son zamanlarda tanıttığı en yeni özellik, ekranınızın sağ alt köşesinde görüntülenen ve Sohbet seçeneğinin tıpkı Facebook’taki görünümüne çok benzeyen yeni bir “Mesajlar” bölümüdür.

Twitter ana sayfanızın sağ alt bölümünde asılı duran Mesajlar bölümüne tıkladığınızda, son konuşmalarınızı listeleyen bir pencere açılır. Ayrıca, yeni iletileri görebilir ve bu iletilere anında yanıt verebilirsiniz.

Bu ekran görüntüleri ile sizlere aktarmakta olduğumuz yenlik henüz Twitter’ın global sitesinde mevcut durumda değil. Ancak HTNovo tarafından elde ettiğimiz bilgiler ile gelecek olan arayüzün nasıl bir şeye benzediğini çok iyi biliyoruz.

Twitter, Doğrulanmış Hesaplardan Paylaşım Yapmaya İzin Vermiyor

Ekranınızın sol bölmesinde görünen Mesajlar seçeneğinin hala orada olduğunu da belirtmek gerekir. Yani, tüm mesajlarınızı bu şekilde kontrol etmek istiyorsanız, bu seçeneğiniz de vardır.

Yeni güncellemenin ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi yok fakat bu tip küçük bir güncellemenin en kısa zamanda yürürlüğe gireceğinden eminim. Bu yeni özellik sayesinde akışınızda gezinirken, sayfayı değiştirmeden gelen mesajlara yanıt verebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement