reklam
Ana SayfaSosyal MedyaTwitterTwitter’a “Zamanlanmış Tweet” Özelliği Geliyor

Twitter’a “Zamanlanmış Tweet” Özelliği Geliyor

Twitter, bazı kullanıcıları ile yeni bir özelliği test ediyor gibi görünüyor. Bazı kullanıcılar için yayınlanan PWA, tweet paylaşma alanına yeni bir öğe ekleyerek tweetleri zamanlayabilmemize olanak tanıyor.

HTNovo tarafınca fark edilen yeni düğme, tıkladığınız zaman paylaşmakta olduğunuz tweetinizin yayınlanmasını istediğiniz zamanı ve hatta tweetiniz zamanladığınız tarihte hangi bölge için yayınlanmasına ayar verebileceğiniz bir modal ekranı açar.

Twitter’ın üzerinde çalıştığı özellik çok kapsamlı, planlamış olduğunuz tweetleri tek bir menü altında listeyebilir ve gerekirse farklı işlemlere tabii tutabilirsiniz.

Twitter, Doğrulanmış Hesaplardan Paylaşım Yapmaya İzin Vermiyor

Şirketin üzerinde çalıştığı ve bazı kullanıcılar ile test ettiği özellik tamamlandığı zaman Twitter’ın web sitesinde, PWA ve mobil uygulamalarında kullanılabilir olacak. Merakla beklenen ve özellikle şirket, marka, kuruluş, platform hesaplarının oldukça işine yarayacak özellik henüz tüm kullanıcılar ve tüm bölgeler için mevcut durumda değil ancak yakın zamanda daha yayın bir şekilde kullanıma açılacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement