PC HocasıSosyal MedyaTwitterTwitter’a Yeni Özellik Geliyor: “Vibe” ile Tanışın

Twitter’a Yeni Özellik Geliyor: “Vibe” ile Tanışın

   

Sosyal medya platformu devlerinden Twitter‘ın, kullanıcıların bir durum belirlemesine olanak tanıyan “Vibe” adında bir özellik üzerinde çalıştığına dair bir takım görseller ters mühendis Jane Manchun Wong tarafından internete sızdırıldı. Mevzubahis özellik uzun bir süredir Instagram’da var olan “Durum” özelliğinin birebir aynısı.

Wong tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan ekran görüntüleri, tweet paylaştığınız kutunun üzerinde “Durum Ayarlar” düğmesini içeriyor. Açılır menüde sistem tarafından önceden tanımlanmış beş durum yer alıyor fakat dilediğiniz durumu belirlemenize de imkan tanınıyor.

Özelliğe baktığımız zaman bir zamanlar Facebook’un gönderilerde eklememize imkan tanıdığı “Duygular” özelliğini andırıyor – ne günlerdi ama be :’) – fakat Twitter cephesinde ki bu özellik çok daha farklı olacak. Söylentilere göre durumunuzu Tweet bazlı ya da genel profil bazlı olarak ayarlayabileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/twittera-yeni-ozellik-geliyor-vibe-ile-tanisin-126745/ linkinden 26.05.2022 16:05:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial