PC HocasıOyunUbisoft’un yeni oyunu Hyper Scape’in birinci sezonu başladı!

Ubisoft’un yeni oyunu Hyper Scape’in birinci sezonu başladı!

 

Yaklaşık bir ay önce oyunun betası gündemdeydi. Dün itibarıyla oyunun birinci sezonunun başlangıcı yapılmış oldu. Atmosferi ile gerçekten göz alıcı duran Hyper Scape, bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi yorumlara tabi tutulacak.

Hyper Scape, ücretsiz olarak kullanıma açıldı!

Ücretsiz bir şekilde oynayabildiğimiz bu oyunda 100 kişiye karşı bir rekabet içerisinde olacağız. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alan Hyper Scape, günümüzde vazgeçilmez oyun türü olan Battle Royale oyunları arasında kendine nasıl bir yer edinecek ilerleyen zamanlarda göreceğiz.,

Hyper Scape, beta sürümündeyken oyunu beğenenler bir hayli fazlaydı. Hızlı oynanışı sayesinde eşleşmelerdeki maç süreleri diğer Battle Royale oyunlara kıyasla daha kısa. Gerçekten yüksek temponun yer edindiği Hyper Scape‘de birçok oyuncu kendini oyunun akışına kaptıracaktır diye düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda oyuna ait ne gibi değişiklikler ve ne gibi yorumlar gelecek bekleyip göreceğiz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız şayet sizleri yorumlar bölümüne davet ediyorum.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ubisoftun-yeni-oyunu-hyper-scapein-birinci-sezonu-basladi-88407/ linkinden 31.07.2021 21:07:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement