PC HocasıOyunUnexplored 2: The Wayfarer’s Legacy için E3 2021 Fragmanı Geldi

Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy için E3 2021 Fragmanı Geldi

 

Yayıncı Big Sugar ve geliştirici Ludomotion, Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy için E3 2021 fragmanını yayınladı.

Oyun, bugün Epic Games Store’da erken erişime açıldı. Şu anda, 17 Haziran’a kadar indirim ile 35,10 TL’ye satın alabilirsiniz.

Öldürdüğünüz düşmanlar ve yaptığınız seçimler, dünyayı bir sonraki maceracınızın etkileneceği şekilde etkileyecektir. Ludomotion, “Birbirini takip eden maceracılarınıza görevlerini tamamlama konusunda daha fazla umut vermek için mirasınızı akıllıca kullanın” diyor.

Her maceracının amacı, Yendor’un Asasını hacklemek ve yok etmek, oraya ulaşmak için farklı harita düğümleri arasında seyahat etmektir. Ancak Ludomotion, bu hedefin büyük ucunda başarısız olmanın, içinde bulunduğunuz dünyanın kalıcı olarak sona ereceğini açıklıyor. Bu, yeni bir mirasa başlamanın zamanı olacak.

Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy‘nin lansmanı ile yeni bir tür RPG yaratmayı hedefliyor. Oyuncular, Yendor’un gizemli Asasını yok etmek için kahramanca bir maceraya atılırken uçsuz bucaksız, harika bir dünyaya adım atacaklar.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/unexplored-2-the-wayfarers-legacy-icin-e3-2021-fragmani-geldi-114370/ linkinden 23.07.2021 19:07:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video