UPS Kargo Sürücülerinin Yakaladığı Yürek Isıtan Fotoğraflar

Ülkemizde ve yurt dışında kargo sürücülerinin sıkıntılarını ve yaşattıkları sıkıntıları biliyoruz. Ancak ülke sınırları içerisinde 'iyi' olarak nitelendirebildiğimiz sanırım bir kaç kargo firması var. Onlardan birisi olan UPS kargo sürücülerinin de kargo dağıtımı yaparken, biz de yakaladıkları ilginç ve bir o kadar yürek ısıtan fotoğrafları derlemek istedik.

UPS Dogs Adında Sayfaları Bile Var

UPS yurt dışında hayvan haklarına çok saygılı davranan ve onları gördükleri herhangi bir yerde hemen yardımına koşan kişiler olarak kendilerini yetiştirmeyi başarmışlar. Ülkemizde bırak hayvanlara yardım etmeyi, onlara işkence yapan ve insanlığını kaybetmiş o kadar çok mahlukat var ki. Bu fotoğrafları görünce, kısa bir süre de olsa insan 'keşke herkes böyle olsa' diyor.

Bir bebek Alpaka yeni doğduktan sonra, çekilmiş güzel anılar oldu - Walley Center California

Saldırgan bir köpek. Camp Pendleton, California. Louise

Benim adım Pepe ve ben sürücüye yardım ediyorum. Acı bisküviler aldım!

"Farklı bir köpek :)"

Mark Cooper

"Alınan bazı resimler gerçekten şaşırtıcı!"

Bu Buzz!!!! 18 yaşındaydı, çok uzun zaman önce vefat etti. Tekerlekleri ile bile benimle buluşmaya geliyordu.

Teşekkürler Danny Mclntyre

IIIinois'te garip görünen köpeklerden biri! Neler oluyor? Bu çılgınlık!! Geyiğin öpücük vereceğini kim bilebilirdi? bilmek istiyorum!!!

James Contes

Ne zaman aklındakini başaramazsan, her birinden birisini al! Harbor Springs, MI

Benimle oynamak için her zaman bir sopa getirmeli ve yeterince alamıyor. Büyük bir sopa yok! küçük bir sopa da yok. Yaşlı olan ise sadece muamele görmek istiyor.

Teşekkürler Curt

Debbie De Goose onun bir köpek olduğunu düşünüyor. Her seferinde ise Steve'in yaklaştığını duyduğunda, sarılmak için koşuyor! Komik bir çiftlik kurtarma :)

Landing, NJ.

Bu sıcak görüntülerden sonra, umarız ülkemizde de hayvanlara karşı güzel şeyler olmaya devam eder. Ancak caniliğin cezası hukuki süreçlerde resmileşmez ise, bu tip insanlar hayvanlara zarar vermeye devam edecekler. Onların da birer canı var. Onlar da üzülüyor, ağlıyorlar. Hayvanları sevin, koruyun..

İlgili Etiketler