Redmi Note 13 4G

Uygun Fiyatlı Redmi Note 13 4G Geliyor!

  Google News

İlk olarak Çin pazarında satışa çıkan Redmi 13 modellerinin yakın zamanda global pazarda da kendisini göstermesini bekliyoruz. Özellikle Avrupa pazarında ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşacağı düşünülen akıllı telefon serisi için alternatif bir modelin daha hazırlandığı ortaya çıktı. Biraz daha uygun fiyatlı olması beklenen bu model Redmi Note 13 4G adıyla çıkış yapacak.

FCC veri tabanında ortaya çıkan akıllı telefon için beklentiler neler daha yakından bakalım.

Redmi Note 13 4G Daha Uygun Bir Fiyat Aralığında Olacak

23129RA5FL yapı numarasına sahip olacak akıllı telefon, beklentilere göre Snapdragon 685 işlemcisinden güç alacak. 6 nm mimari üzerinden yükselen işlemcinin 8 çekirdekli olduğunu biliyoruz. 4 adet 2.8 GHz hızınca Cortex A73 çekirdeğine ek olarak 4 adet 1.8 GHz Cortex A53 çekirdeği bulunmakta.

Bunun dışında ekran kısmında ise yeni akıllı telefonun yine bir önceki nesilde olduğu gibi 6,67 inçlik AMOLED bir panelle beraber geldiğini göreceğiz. 2400 X 1080 piksel çözünürlük değerinde olan ekranda 120 Hz yenileme hızına yer verilecek.

Redmi Note 13 4G

Gelelim kamera bölümüne. Kamera konusunda fiyatına göre çok iddialı bir akıllı telefon göreceğiz. 100 MP değerinde ana arka kameraya ek olarak 2 MP ikinci kamera yer alacak. Burada ana kameranın özellikleri dikkat çekiyor olacak.

Redmi Note 13 4G

Tüm bu özelliklere karşın serinin en uygun fiyatlı akıllı telefonu olması beklenen Redmi Note 13 4G için geri sayım başlamış durumda. FCC onayından sonra telefonun kısa süre içerisinde resmi olarak tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video