reklam
Ana SayfaSinemaVenom 2 Çekim Tarihi için Tahminler Ortaya Çıktı

Venom 2 Çekim Tarihi için Tahminler Ortaya Çıktı

Venom 2

Sony Pictures Entertainment tarafından hazırlanan Venom, ilk filmi ile bir hayli ilgi toplamış ve beklenenin çok daha üzerinde bir gişe elde etmeyi başarmıştı. İlk film için gişe rakamları oldukça başarılı bulunurken, Venom 2 kararının alındığı da açıklamalar arasında yer almıştı.

Merakla beklenen Venom 2 filminin geleceği, Temmuz ayında kesinlik kazandı. Fakat film hakkında çok fazla bilgi paylaşımı yapılmadı. Şimdi ise ortaya çıkan bilgiler, yeni filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağını gösteriyor.

Venom 2 Çekimleri Başlıyor

Resmi bir açıklama olmasa da sızdırılan bilgilere göre filmin çekimleri bu yıl içerisinde başlayacak. Beklenen tarih ise 25 Kasım olarak açıklandı. Yapımcılığını Amy Pascal’ın üsteleneceği yeni film için çekimlerin ne zaman tamamlanacağı konusunda da herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Avengers: Endgame Tekrardan Vizyona Giriyor

Venom 2

Muhtemelen 2020 yılında vizyona girmesi beklenen yapımda, sürpriz isimlerin yer alması da bekleniyor. Yine ilk filmde olduğu gibi kötünün iyisi Venom için beklentilerin oldukça yüksek olduğunu da söylemek gerekiyor. Yapım için detayların 25 Kasım sonrasında ortaya çıkması muhtemel gibi gözüküyor. Belli olan tek kısım ise yine Tom Hardy başrolde olacak. 

Kaçırmayın: LEGO 2020 Model Land Rover Duyuruldu

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz