PC HocasıOyunVigor PS4 ve PS5 için Geliyor

Vigor PS4 ve PS5 için Geliyor

 

Vigor, ilk olarak Xbox One için geliştirilen Bohemia Interactive tarafından oynaması ücretsiz bir çevrim içi nişancı türüne sahip bir oyundur.

Birkaç ay önce, Vigor’un Nintendo Switch’e yöneldiği ortaya çıktı. Ancak şimdi Gamescom 2020 sırasında düşen bir fragman sayesinde, Switch sürümü için bir çıkış tarihi biliniyor. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda PlayStation konsollarına da yöneliyor.

Vigor’un Switch sürümü 23 Eylül 2020’de çıkacak, yani yaklaşık üç hafta sonra. Bu arada, oyunun PS4 sürümü 25 Kasım 2020’de satışa sunulacak. Vigor, PS5 için noel döneminde çıkması planlanıyor.

Unutulmaması gereken bir başka ilginç nokta da, teknik olarak Vigor’un bir Xbox Series X oyunu olarak mevcut olacağına dair hiçbir onay olmamasıdır. Konsol geriye dönük uyumlu olsa da, yeni Xbox konsolunda güncellenmiş bir sürüme sahip olması beklenirdi, tıpkı PS4 sürümü üzerinden görünüşte güncellenecek bir PS5 sürümünün çıkması gibi.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vigor-ps4-ve-ps5-icin-geliyor-89464/ linkinden 16.10.2021 09:10:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad