PC HocasıOtomobilVilla d’Este’da Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Sergilendi

Villa d’Este’da Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Sergilendi

 

Bu yılki teması ‘Back to the Future‘ (Geleceğe Dönüş) olan Concorso d’Eleganza etkinliği İtalya’da gerçekleştirildi. Etkinlikte sunulan araçların kaliteleri ve toplam maliyetleri dudak uçuklatırken, Aston Martin’den Bugatti Chiron’a, BMW’den Alfa Romeo’ya kadar pek çok araç sergilendi.

148 Milyon Dolar Bir Arada

İtalya’nın Cernobbio kentinde düzenlenen “Geleceğe Dönüş” etkinliği Villa d’Este‘da yapıldı. Etkinliğe katılan araçların güzellikleri bir kenara, toplam tutarları 148 milyon dolar olduğu belirtildi. Etkinlikte en çok dikkat çeken otomobil ise BMW’nin body kit ile şekillendirilmiş hali oldu.

Araçlara başka bir bakış olarak sergilenen etkinlikte dünyanın en zengin iş adamları, şirket sahipleri ve godomanlar da katıldı. Açıkçası böyle bir etkinlikte araçların açık havada sergilenmesi bile büyük bir tehlike olsa gerek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri İtalya’da gerçekleştirilen efsanevi otomobil sergisine götürelim.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/villa-desteda-dunyanin-en-pahali-otomobilleri-sergilendi-21683-9340/ linkinden 28.07.2021 20:07:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video