Villa d’Este’da Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Sergilendi

Bu yılki teması 'Back to the Future' (Geleceğe Dönüş) olan Concorso d'Eleganza etkinliği İtalya'da gerçekleştirildi. Etkinlikte sunulan araçların kaliteleri ve toplam maliyetleri dudak uçuklatırken, Aston Martin'den Bugatti Chiron'a, BMW'den Alfa Romeo'ya kadar pek çok araç sergilendi.

148 Milyon Dolar Bir Arada

İtalya'nın Cernobbio kentinde düzenlenen "Geleceğe Dönüş" etkinliği Villa d'Este'da yapıldı. Etkinliğe katılan araçların güzellikleri bir kenara, toplam tutarları 148 milyon dolar olduğu belirtildi. Etkinlikte en çok dikkat çeken otomobil ise BMW'nin body kit ile şekillendirilmiş hali oldu.

Araçlara başka bir bakış olarak sergilenen etkinlikte dünyanın en zengin iş adamları, şirket sahipleri ve godomanlar da katıldı. Açıkçası böyle bir etkinlikte araçların açık havada sergilenmesi bile büyük bir tehlike olsa gerek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri İtalya'da gerçekleştirilen efsanevi otomobil sergisine götürelim.

Bugatti-Chiron

 

Bugatti Chiron

 

Bugatti firmasının geçtiğimiz aylarda üretmiş olduğu yeni Chiron aracı hem tasarımı, hem görüntüsü hem de performansı ile göz dolduruyor. Etkinlikte en çok merak edilen ve ziyaret edilen araçlardan birisi Bugatti Chiron oldu. Eğer bu canavarın nasıl çalıştığını görmek isterseniz buraya tıklayabilir, araç hakkında teknik özelliklerini öğrenmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Aston-Martin

 

Aston Martin Vanquish Zagato

 

Aston Martin’in geçen ay tanıtmış olduğu daha çiçeği burnunda olan performans aracı Vanquish Zagato, 592 beygir güce ve 450 km/s hıza sahip. İçerisinde bulunan V12 motoru sayesinde 0-10 saniyede 3.6 saniye gibi kısa sürede ulaşabiliyor. Eğer Aston Martin Vanquish Zagato hakkında detaylı bilgi almak ve teknik özelliklerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Alfa-Romeo-2

 

Alfa Romeo Sport

BMW-2

 

BMW Performance Sport 

BMW

 

BMW Bodykit SLR Sport

italya-konsept-otomobil

 

Geleceğe Dönüş – Villa d’Este

Alfa-Romeo

 

Galerinin devamına buradan göz atabilirsiniz..

Bugatti-Veyron-3

Mazda

 

Mazda XLR Sport

Bugatti-Chiron-2

 

Bugatti Chiron – Yan Görünüm

Bugatti-Chiron-4

 

Bugatti Chiron – Ön Görünüm

İlgili Etiketler