PC HocasıCep TelefonuVivo iQOO Neo6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Vivo iQOO Neo6 için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

2021 yılının Aralık ayından beri hakkında birçok spekülasyonların ortaya çıktığı vivo‘nun iQOO Neo6 isimli akıllı telefonu hakkında artık bir lansman tarihi paylaşıldı. Şirket, 13 Nisan’da düzenleyeceği lansman etkinliğinde yeni nesil akıllı telefonu Çin’de piyasaya sürüyor olacak.

Akıllı telefon şu anda Çin’de piyasaya sürülmeye hazırlanıyor, küresel olarak satışa sunulup sunulmayacağını henüz bilmiyoruz. iQOO Neo6 hakkında bildiğimiz teknik özellikler arasında; Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacağı, 12GB RAM ile geleceği yer alıyor.

iQOO Neo6, yazılım tarafında OriginOS kullanıcı arayüzüne sahip Android 12 işletim sistemi ile birlikte gelirken ön tarafta 6.62 inç boyutunda FullHD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran sunarken, 80W hızlı şarja desteğine sahip 4700 mAh kapasiteli batarya ile geliyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-iqoo-neo6-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-125760/ linkinden 26.05.2022 18:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial