PC HocasıCep Telefonuvivo T2x Özellikleri Sızdırıldı!

vivo T2x Özellikleri Sızdırıldı!

   

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden Vivo, 6 Haziran’da Vivo T2 adında bir akıllı telefon modeli piyasaya süreceğini resmi olarak açıklamış ve bir takım teknik özelliğinden bahsetmişti. Bugün ise T2 ailesinin üyelerinden vivo T2x modelinin bir takım özellikleri internete sızdırıldı.

MediaTek’in Dimensity 1300 yonga setinden güç alan Vivo T2x, oldukça yüksek kapasiteli bir batarya ile T2 ailesindeki modellerden birisi olacak.

Akıllı telefonun ön tarafında 16MP çözünürlüğünde özçekim kamerası bulunurken 6.58 inç boyutunda LCD ekran yer alıyor. Arka tarafa gelecek olursak 50MP çözünürlüğünde ana kamera ve 2MP çözünürlüğünde yardımcı kameraya yer alırken cihazın içerisindeki tüm donanım 44W şarj hızına sahip 6000 mAh kapasiteli bataryadan gereken enerjiyi alacak.

9,2mm kalınlığında ve ortalama 210gr ağırlığında ki telefonun çerçevesine yerleştirilen güç tuşu aynı zamanda biyometrik kimlik doğrulama için parmak izi tarayıcısına sahip olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-t2x-ozellikleri-sizdirildi-127967/ linkinden 05.07.2022 01:07:28 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video