PC HocasıGiyilebilir Teknolojilervivo Watch 2, eSIM Desteği ile Gelecek

vivo Watch 2, eSIM Desteği ile Gelecek

 

Eylül ayı Çin merkezli teknoloji şirketi vivo için oldukça yoğun geçti, dünya genelinde bir çok akıllı telefon lansmanlarına imza attılar. Eylül ayında vivo X70 ailesi Çin’de piyasaya sürüldü, vivo iQOO Z5 modeli ise Hindistan’da piyasaya sürüldü ve ardından dünya çapında ise vivo X70 Pro ve Pro+ modellerinin sunumu gerçekleşti. Şirket şimdi ise dikkatini yeni bir giyilebilir cihaza kaydırıyor, ortaya çıkan sızıntılara göre yaklaşmakta olan vivo Watch 2, yuvarlak bir ekrana sahip olacak ve eSIM desteği sunacak.

vivo Watch 2 ile ilgili sızıntılar; Digital Chat Station’ın Weibo üzerinde yaptığı paylaşımlardan geliyor. Geçtiğimiz sene bu zamanlarda şirket ilk akıllı saatini piyasaya sürmüştü ve tahmin yürütmek zor olmamalı ki şirket yeni bir akıllı saati Ekim ya da Kasım ayında piyasaya sürebilir.

Şirketin yeni nesil akıllı saati hakkında henüz pek bir şey ortalıkta yok fakat kaynağa göre kullanıcılar vivo akıllı telefonları üzerinden saate tamamlayıcı uygulamalar yükleyebilecek. Teknik özelliklerine bakacak olursak şu anda bildiğimiz tek şey; AMOLED bir ekrana sahip olacağı, NFC desteği sunacağı ve uzun süre vaat eden bir pil ömrü sunacağı. Ayrıca aldığımız yeni bilgilere göre eSIM desteğine de sahip olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-watch-2-esim-destegi-ile-gelecek-118837/ linkinden 28.10.2021 16:10:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad