PC HocasıCep TelefonuVivo X Fold için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Vivo X Fold için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Çin merkezli tüketici elektroniği üreticisi Vivo, geride bıraktığımız Cuma günü itibariyle yaptığı bir paylaşımda katlanabilir akıllı telefonu Vivo X Fold‘u resmi olarak onayladı ve cihaza dair ilk poster paylaşımını gerçekleştirdi ve şimdi ise yeni haftanın ilk gününde akıllı telefona ait lansman tarihi ortaya çıktı.

Vivo X Fold katlanabilir akıllı telefon, Oppo Find N ve Galaxy Z Fold3 gibi büyük bir ekran ile 11 Nisan’da piyasaya çıkıyor olacak.

Yeni nesil katlanabilir akıllı telefon ayrıca rakipleri gibi dış tarafta ikincil bir ekran sunuyor olacak. İki hafta sonra yani 11 Nisan’da gerçekleştirilecek olan lansman etkinliğinde yalnızca Vivo X Fold’u değil aynı zamanda büyük ekran ve yüksek kapasiteli pile sahip Vivo X Note akıllı telefonunun da tanıtılmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/vivo-x-fold-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-125453/ linkinden 26.05.2022 17:05:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial