PC HocasıOyunWarzone 2 Ortaya Çıktı

Warzone 2 Ortaya Çıktı

   

Activision şirketi “sıfırdan inşa edilen” yeni bir Warzone‘un yolda olduğunu ve bu yıl içinde açıklanacağını doğruladı.

Kulağa bir Warzone genişletilmesi veya yeniden düzeltilmesinden ziyade kesinlikle Warzone 2 gibi gözüküyor.

Activision, Kolombiyalı kartellerine karşı uyuşturucu savaşında geçtiği bildirilen Modern Warfare 2 ile birlikte yaratıldığını söylüyor. Warzone‘un şu anda farklı dönemlerde birden fazla Call of Duty oyununun cephaneliğini içerdiği göz önüne alındığında, en yeni Modern Warfare ile daha fazla geçiş beklemek kolaydır.

Rakip Olmaya Devam Ediyor

Yeni Warzone, Apex Legends ve Fortnite gibi diğer oyunlarla rekabet etmesini sağlayacak, oynaması ücretsiz modeline devam edecek. Hala belirsiz olan şey, bir devam filminin yerini alması durumunda orijinal Warzone için geleceğin ne olacağı.

VGC’nin geçen yıl bildirdiği gibi, Warzone 2 piyasaya çıktığında Verdansk’a benzer bir şekilde kendi tam boyutlu haritasını alacak.

Modern Warfare 2’yi çevreleyen diğer söylentilerden bazıları, Battlefield 2042’nin Hazard Zone gibi yeni bir oyun modu önerdiği yönünde. Bu PVP/PVE karışımının Warzone 2 için olması, Warzone‘un çalışma ve silah tarzından biraz değişiklikler yapması tamamen muhtemeldir.

Geleceğine yönelik her iki yaklaşımla, Warzone bu yıl içinde dev bir güncelleme ile karşımıza çıkıcak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/warzone-2-ortaya-cikti-126767/ linkinden 28.05.2022 23:05:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Metehan Arslan

Bu işlerde yeni bir hayli hevesli ve bilgisayar aşığı birisi. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial