PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Artık Görüntülü Konuşma Özelliğine Sahip

WhatsApp Artık Görüntülü Konuşma Özelliğine Sahip

 

1 yıl içerisinde WhatsApp‘dan %196 kar yapan Facebook, yeni güncellemesi ile birlikte artık görüntülü konuşma özelliğini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Wi-Fi veya veri bağlantısı üzerinden gerçekleştirilecek görüşmenin detayları haberimizde.

whatsapp-goruntulu-konusma

WHATSAPP 2.12 GÜNCELLEMESİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

Alman internet sitesi tarafından yapılan açıklamada, elde ettiği bilgiler doğrultusunda WhatsApp 2.12.16.2 sürümü ile birlikte tüm kullanıcılara görüntülü konuşma özelliğini getiriyor. Böylece tüm kullanıcılar Wi-Fi veya Mobil Veri üzerinden istediği kişiye davet göndererek kabul edilmesi ile birlikte görüntülü konuşma özelliğini ücretsiz olarak sunacak.

Gelecek güncellemeden sonra 3G ve 4G ile görüşmeleri gerçekleştiren kullanıcılar WhatsApp’a daha çok sarılacak gibi görünüyor. Yeni görüntülü konuşma özelliği WhatsApp kullanıcılarına ücretsiz olarak 2016 Ocak ayındaki güncellemede gelecek.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-artik-goruntulu-konusma-ozelligine-sahip-2702/ linkinden 16.10.2021 11:10:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad