PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Grup Yöneticileri Artık Herhangi Bir Mesajı Silebilecekler!
WhatsApp gizlilik sözleşmesi

WhatsApp Grup Yöneticileri Artık Herhangi Bir Mesajı Silebilecekler!

   

Meta şirketine ait popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yakın zamanda başkaları tarafından gönderilenler de dahil olmak üzere herhangi bir mesajı grup sohbetinden silmelerine izin vererek grup yöneticilerinin yetkilerini arttırmaya çalışıyor. Henüz daha geliştirme aşamasında olan özellik, WABetaInfo tarafından Android 2.2.22.1.1 güncellemesi için en son WhatsApp Beta sürümünde keşfedildi.

Kişiler yönetici oldukları grupta bir mesajı dilediği gibi silebilir, gruptaki üyeler ilgili ve silinen mesaj kutucuğunda yöneticinin sildiğini belirten bir notu görecekler. En son WhatsApp Beta sürümünde özellik mevcut olsa da, gizli olarak test ediliyor ve normal WhatsApp Beta kullanıcıları erişim sağlayamaz. Özellik halen geliştirilme aşamasında ve şu anda ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-grup-yoneticileri-artik-herhangi-bir-mesaji-silebilecekler-121362/ linkinden 29.01.2022 00:01:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner