PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp’a Çıkartma Arama Özelliği Geliyor

WhatsApp’a Çıkartma Arama Özelliği Geliyor

 

WhatsApp, bir süredir WhatsApp için Çıkartmalar’ın geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. Facebook’un sahibi olduğu şirket kısa süre önce WhatsApp mağazasında hem Android hem de iOS kullanıcıları için ilk animasyonlu Çıkartma paketlerini duyurdu. WhatsApp’a ait Çıkartma paketlerinin sayısı sınırlı olsa da, bunları her zaman üçüncü taraf kaynaklardan indirebilirsiniz.

Eğer günlük yaşantınızda WhatsApp’ta mesajlaşırken çok sık çıkartma kullanıyorsanız en sevdiğiniz uygulamaya teşekkür edeceksiniz çünkü Facebook beyciğim, sahibi olduğu şirketin şu anda üzerinde çalışma yaptığı yenilik kullanıcıların WhatsApp’ta çıkartma aramasına izin verecek. WABetaInfo tarafından elde edindiğimiz bilgilere göre bu arama çubuğuna yazdığınız terim ile ilgili çıkartmalar bulabileceksiniz.

WABetainfo, Android için en son WhatsApp beta sürüm 2.20.198.5’teki özelliği tespit etti, ancak anlık sohbet messenger’ın en son beta sürümünü indirseniz bile bu özelliği test etmeniz pekte mümkün değil dostlar.

Çıkartma arama özelliği şu anda geliştirme aşamasındadır ve daha kötüsü, bu özelliğin ne zaman halka açık olacağını bilmiyor olmamızdır. Bu özellik WhatsApp Android uygulamasında görüldü, ancak bu, Facebook’a ait şirketin iOS uygulaması için aynı özellik üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor. İOS için WhatsApp’ta çıkartma arama özelliğinin de mevcut olması muhtemeldir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsappa-cikartma-arama-ozelligi-geliyor-88701/ linkinden 29.07.2021 00:07:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video