reklam
PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp’a Çoklu Hesap Desteği Geliyor

WhatsApp’a Çoklu Hesap Desteği Geliyor

WhatsApp, kuşkusuz ki dünyanın en çok tercih edilen çevrim içi mesajlaşma servisi ve bunu öne çıkaran şeylerin en başında, rakipleri gibi kullanıcı adı, şifre, elektronik posta adresi gerektirmeden sadece fiziksel cihazınız ve SIM Kartınız ile numaranızı yazarak kayıt olmanızdı.

Tabi ki bu avantajın birde dezavantajı olmalıydı; WhatsApp yalnızca telefon numarası ile kayıt olmayı sunuyor ama tek bir cihazda tek bir WhatsApp kullanmayı mümkün kılıyor.

WABetoInfo beyciğime göre bu düzen değişmek üzere, popüler mesajlaşma uygulamasını satın alan Facebook, kullanıcıların birden fazla cihazı (4 cihaz ile sınırlı) bağlayarak aynı anda 4 adet WhatsApp hesabını yönetmeyi sağlayan bir kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyor.

Çoğu uygulamaya gelen koyu mod özelliği şimdi WhatsApp Web'de!

WhatsApp Beta‘nın (2.20.196.8.) En son sürümü, WhatsApp’ı bilgisayarınızdan, tarayıcınızdan veya Facebook Portalınızdan kullanabileceğinizi not eden yukarıdaki gizli ekranları içerir.

WABetaInfo, kullanıcıların SMS veya WhatsApp Sohbeti yoluyla gönderilen bir kodu kullanarak cihazları bağlayabileceklerini belirtiyor.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement