PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp’a Mesaj Tepkileri Geliyor!

WhatsApp’a Mesaj Tepkileri Geliyor!

  arctis 7+  

Meta şirketine ait popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android tarafındaki Beta uygulamasının 2.21.24.8 sürüm güncellemesini yayınladı ve uygulamayı kullanan kişiler şirketin Android cephesinde Mesajlara Tepki Verme özelliğini test ettiğini keşfetti. Şirket adından da anlaşılacağı üzere kullanıcıların mesajlara Facebook uygulamasındaki gönderilere ve yorumlara tepki verdikleri gibi emojiler ile tepki verme özelliği aylardır kapalı beta olarak geliştiriyor ve yavaş yavaş son kullanıcıya açılacak gibi görünüyor.

Daha öncesinde WhatsApp’ın kullanıcıları mesaj tepkileri özelliği konusunda bilgilendirme planı yoktu fakat şirket daha sonrasında iOS uygulamasının beta sürümü için özelliği geliştirmeye başladı ve şimdi de Android tarafı için geliştirmeler başladı.

WABetaInfo ekibine göre, mesaj tepki bildirimleri özelliğinin “gelecekteki bir güncelleme ile birlikte piyasaya sürülmeye planladığı” belirtiliyor, bu nedenle Beta kanalının en son sürümüne sahip olsanız bile WhatsApp’ın ayarlar menüsünde bunu göremeyeceksiniz. Ayrıca, WhatsApp’ın mesaj tepkileri özelliğini tüm kullanıcılara ne zaman yayınlayacağı henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsappa-mesaj-tepkileri-geliyor-120386/ linkinden 23.01.2022 04:01:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner