PC HocasıWindowsWindows 11 ile Birlikte Your Phone Uygulaması Yenileniyor!
Windows 11 ISO nasıl indirilir

Windows 11 ile Birlikte Your Phone Uygulaması Yenileniyor!

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, Windows 11 için Telefonunuz (Your Phone) uygulaması için yeni bir tasarımın tanıtımını 5 Ekim öncesinde gerçekleştirdi. Yeni işletim sisteminin yeni arayüz hatlarına daha da uyum sağlayan uygulama; daha fazla kontrolü daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

WindowsLatest tarafından fark edilen yeni tasarımla birlikte telefonunuzla ilgili bildirimler uygulamanın sol tarafında konumlandırılıyor ve onun en üstünde ise cihazınızla ilgili veriler, Bluetooth, Ses Seviyesi ve Medya Kontrolü için ikonlar yer alıyor. Favori ve tüm uygulamalarınızın listelendiği ana içeriğin hemen üstünde ise telefon ekranınızda kolayca görebileceğiniz bir düğme, arama barı ve onun hemen üstünde ise navigasyon barı konumlandırılmış.

Kullanıcılar bildirimlerini daha kolay izleyebilecek, bazılarını sessize alabilecek ve bazılarını sabitleyebilecek. Microsoft, büyük olasılıkla yeni tasarımı 5 Ekim’de piyasaya sürülecek olan ana Windows 11 sürümüyle piyasaya sürmeyecek ve yakın zamanda Windows 11 Insiders sürümlerinde test denemelerine başlayarak Kasım ayında piyasaya sürecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-11-ile-birlikte-your-phone-uygulamasi-yenileniyor-118572/ linkinden 28.10.2021 18:10:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad