PC HocasıWindowsWindows 11 Lisans Anahtarları Artık Microsoft Store’da!
Windows 11 0x4001c

Windows 11 Lisans Anahtarları Artık Microsoft Store’da!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Microsoft, nihayet Windows 11 işletim sisteminin dijital lisans anahtarlarını Microsoft Store üzerinden satışa sundu. Bununla birlikte artık USB sürücülerinizdeki Windows 11 lisanslarının yanı sıra bu lisans anahtarlarını dijital olarak alabilmeniz mümkün.

Microsoft’un yeni işletim sisteminin lisans anahtarlarını mağazasında kullanıma sunması neredeyse bir yıl sürdü. Bununla birlikte, birçok kişinin destek bitimi kapsamı neticesinde eski işletim sistemlerinden yeni işletim sistemi sürümüne geçiş yapmaya başladığı bu dönemlerde dijital lisans anahtarı sunmaya başlaması tam isabet oldu diyebiliriz.

Microsoft Store, kullanıcıların değişen ihtiyaçları için tasarlanmış iki işletim sistemi sürümü sunar. Windows 11 Home, 139 Amerika Birleşik Devletleri Doları, BitLocker cihaz şifrelemesi ve Windows Bilgi Koruması olan Windows 11 Pro ise 199,99 Amerika Birleşik Devletleri Doları fiyat etiketine sahip.

Ek olarak Microsoft, Microsoft Store’daki işletim sistemi sürümlerinin “Windows için yeni bir lisansa ihtiyaç duyan ve Windows 11 için minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bilgisayarlar için tasarlandığını” vurguluyor. Eğer bilgisayarınız Windows 10 üzerinde çalışıyor ama ücretsiz Windows 11 yükseltmesini almak için Windows Update’i kullanamıyorsa, mağazadaki dijital sürümleri kullanamayacaksınız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-11-lisans-anahtarlari-artik-microsoft-storeda-130884/ linkinden 12.08.2022 16:08:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video