PC HocasıOyunXbox Game Pass Haziran 2022 2.Parti Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass Haziran 2022 2.Parti Oyunları Açıklandı

   

Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunları netlik kazandı. Ayın son bölümünde eklenecek oyunlar ve tarihleri de açıklanmış oldu. Açıkçası bu partide çok iddialı oyunların yer aldığını söylemem lazım.

Zaten bazı ünlü oyunların geleceği sızdırılmıştı ama bu ay dolu dolu geçecek onu anlamış olduk. Peki hangi oyunlardan söz ediyoruz?

Xbox Game Pass Haziran 2022 2.parti Oyunları ve Tarihleri

Baştan belirtelim ki söylendiği gibi FIFA 22 buraya da ekleniyor. Zaten oyun defalarca indirime girdi ve defalarca ücretsiz oyun servislerine eklendi. Tüm oyunlar ve tarihleri için de listeyi hemen aşağı ekleyelim.

21 Haziran Tarihinde

  • Total War Three Kingdoms – PC bölümü
  •  Shadowrun Trilogy – konsol bölümü

23 Haziran Tarihinde

  • Naraka Bladepoint – Hem Pc hem de konsol
  • FIFA 22 – Hem konsol hem de PC

1 Temmuz

  • Far Cry 5 – Hem PC hem de konsol

Xbox Game Pass Haziran 2022

Xbox Game Pass Haziran 2022 oyunları böylece kesinlik kazanmış oldu. Verilen oyunlara baktığım zaman, bir hayli zaman geçireceğinizi düşünüyorum. Bakalım Temmuz ayında bizi nasıl sürprizler bekliyor olacak?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-game-pass-haziran-2022-2-parti-oyunlari-aciklandi-128990/ linkinden 04.07.2022 21:07:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video