Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Türkiye Fiyatları Zamlandı! Yeni Fiyatlar Nasıl?

  Google News

Oyun platformlarında bir hareketlenme var. Önce Steam, TL ile ödeme döneminin sona erdiğini duyurdu. Benzer hamleler Epic Games cephesinden de gelecek mi derken bir sonraki hamle Xbox Game Pass cephesinden geldi. Microsoft servisin fiyatlarında değişikliklere gitti. Tabii ki bir indirim söz konusu değil. Xbox Game Pass Türkiye fiyatları zamlandı.

Yeni fiyatlar ile eski fiyatlar arasında bir karşılaştırma yapalım ve zam oranlarını değerlendirelim. Zira dikkat çekici bir zam oranı olduğunu belirtmekte fayda var.

Xbox Game Pass Türkiye Fiyatlarındaki Değişim Durumu

Zamlar tüm paketleri etkilemiş gibi duruyor. Konsol, PC gibi kullanılan tüm paketlerde %100 oranında zam söz konusu. Zamlı fiyatlarla beraber eski fiyatları hemen aşağı ekliyoruz.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Fiyatları – Eski ve Yeni Fiyatlar

  • Xbox Game Pass Konsol Versiyon – 79,99 TL’den 159 TL’ye
  • Xbox Game Pass Core – 79,99 TL’den 159 TL’ye
  • PC Game Pass – 79,99 TL’den 159 TL’ye
  • Xbox Game Pass Ultimate: 120,99 TL’den 209 TL

Xbox Game Pass zammı sürpriz bir karar değil. Beklenen bir hamleydi. Fakat bu kadar sık zam geliyor olması da can sıkıcı. Zira Haziran ayında bir zam haberi daha görmüştük. 29,99 TL’den başlayan PC Game Pass üyeliğinin önce Haziran zammı, sonrasında Kasım zammıyla beraber geldiği nokta ortada. Neredeyse %500’leri gören zamlar var. Ne diyelim dileriz bu son zam olur.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video