PC HocasıOyunXbox Series S’e Ait Yeni Kontrol Kolu Sızdırıldı

Xbox Series S’e Ait Yeni Kontrol Kolu Sızdırıldı

 

Microsoft‘un zar zor sakladığı gizli projesi Lockhart, şirketin yenilikçi ve daha ucuz oyuncu konsolu Xbox Series S‘e ait olduğu bildirilen oyun kontrolcüsü resmi paketi ile birlikte sızdırıldı.

Twitter kullanıcısı Zakk_exe tarafından keşfedilen yeni nesil denetleyici, kullanılabileceği tüm uyumlu platformları listeliyor: Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10, Android ve iOS.

Twitter kullanıcısı, denetleyiciyi bir Xbox One konsoluna bağlayabildi. Microsoft’un yükseltilmiş denetleyiciyi tüm Xbox oyuncuları için bir çapraz nesil yükseltme yapma çabası düşünüldüğünde bu hiç de şaşırtıcı değil.

Eskisinden farkı yok

Zak, Xbox Series S / Xbox Series X denetleyicisinin sayısız görüntüsünü kendi Twitter hesabından yayınladı, bunlardan biri mevcut Xbox One denetleyicisi ile yan yana getirildi ve kıyaslandı. Her iki kontrolör de tasarım açısından çok benzer, ancak yeni nesil kontrolcü kesinlikle daha rafine.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-series-se-ait-yeni-kontrol-kolu-sizdirildi-88235/ linkinden 28.07.2021 23:07:52 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video