PC HocasıHaberlerXbox Series X’in Uzaktan Kumandası Ön Siparişe Açıldı

Xbox Series X’in Uzaktan Kumandası Ön Siparişe Açıldı

 

Yazılım ve teknoloji devlerinden Microsoft’un, en yenilikçi oyun konsolu modeli Xbox Series X konsolunuzu eğer oyun oynamak dışında bir medya istasyonu olarak kullanmayı istiyorsanız, artık satın alacağınız bu muhteşem cihaz için resmi bir Xbox Series X uzaktan kumandası için ön sipariş verebilirsiniz.

Kumandanın öne çıkan özellikleri

  • Xbox One veya Xbox serisi x | s medya uygulamalarınızda kolayca gezinin
  • Hareketle etkinleştirilen arkadan aydınlatmalı Düğmeler
  • Sadece sesi, gücü ve daha fazlasını kontrol edin
  • Gezinmeyi basitleştirmek için geleneksel ve kompakt bir TV uzaktan kumanda tasarımı

Şirketin geliştirdiği Xbox Series X ve Xbox Series S için Uzaktan kumanda yalnızca 19,99 Amerika Birleşik Devletleri doları fiyat etiketine sahip ve 10 gün içinde satın alan kişilere gönderilecek, yani Xbox Series X konsolunuzun 10 Kasım’da gönderilmesini beklerken hazır olması gerekir.

Yazılım devinin yeni oyun konsolu için geliştirdiği uzaktan kumandanın ülkemize gelip gelmeyeceği ve fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-series-xin-uzaktan-kumandasi-on-siparise-acildi-92171/ linkinden 21.06.2021 19:06:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video