PC HocasıHaberlerXbox, Yeni Bir Kontrolcü ve Kulaklık Çıkararak 20. Yıldönümünü Kutluyor

Xbox, Yeni Bir Kontrolcü ve Kulaklık Çıkararak 20. Yıldönümünü Kutluyor

 

Xbox, 15 Kasım’da 20. yaşına giriyor ve bunu kutlamak için Microsoft, özel bir denetleyici ve kulaklık yayınlıyor.

Her iki çevre birimi de 15 Kasım’da piyasaya sürülecek. Şu an ön sipariş’de.

Bu kontrolcüyü Xbox Series X/S konsolunuza bağladığınızda, özel bir 20. Yıldönümü dinamik arka planının kilidini açacaksınız. Kontrol cihazınızı bir arkadaşınızın konsoluna bağlarsanız, onlara da dinamik arka plan verilecek.

Ayrıca, geliştirilmiş ergonomi, daha iyi cihazlar arası bağlantı, özel bir Paylaş düğmesi ve azaltılmış gecikme gibi yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarından alınan avantajlara sahiptir. Ayrıca Xbox Wireless ve Bluetooth aracılığıyla Xbox Series X/S, Xbox One, PC’ler, Android ve iOS arasında kolayca eşleşebilir ve geçiş yapabilir.

20th Anniversary Special Edition Xbox Stereo Mikrofonlu Kulaklık, gümüş iç kısımlara sahip yarı saydam siyah bir gövdeye sahip olduğundan özel denetleyiciyle eşleşebilir. Ultra yumuşak büyük kulaklıklara, sağ kulaklığı çevirerek ses seviyesini ayarlama veya kulak üstü kontrol ile hızlı bir şekilde sessize alma özelliğine sahiptir. Kulaklık ayrıca Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X dahil olmak üzere uzamsal sesi de destekler.

Ayrıca Xbox, 20th Anniversary Limited Edition için uyumlu bir Razer Evrensel Hızlı Şarj Standı da sunulacak. Kontrol cihazınızı üç saatin altında tamamen şarj eder ve aşırı şarj koruması ile tasarlanmış.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-yeni-bir-kontrolcu-ve-kulaklik-cikararak-20-yildonumunu-kutluyor-118997/ linkinden 28.10.2021 18:10:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad