Xiaomi Civi 2 için Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

  Google News

Akıllı telefon pazarını iyiden iyiye genişleten Xiaomi, her sınıfa hitap edecek akıllı telefonlar sunmaya devam ediyor. Markanın yeni iddialı modeli ise Xiaomi Civi 2 olacak.

Çok değil birkaç hafta kadar önce ilk sızıntıları yapılan akıllı telefon, şimdi de teknik özellik posterleriyle gündeme geldi. Yeni posterler hem telefonun tasarımı noktasında bazı bilgiler verdi hem de teknik özellikleri konusunda ek detaylar gösterdi.

Xiaomi Civi 2 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Tanıtımının 27 Eylül tarihinde yapılacağı söylenen akıllı telefonun arka kapak tasarımından söz ederek başlayalım.

Modelin arka kapağı kısmında dev bir kameranın dikkati çekeceği anlaşılıyor. Arka kısımda bu dev kameranın hemen altında bir kamera daha olacak. Ama diğer modeller olduğu gibi ek sensörler bulunmayacak.

Xiaomi Civi 2

Ön kısma gelince bu kısım için çok detaylı bir görsel göremedik ama sızıntılara göre modelin ön kısımda iPhone 14 Pro serisinde kullanılan ada tipi bir çentik bölümü olacağı anlaşılıyor.

Xiaomi Civi 2

Teknik kısma geçtiğimiz zaman ise Xiaomi Civi 2, amiral gemisi akıllı telefonlar göz atan bir model olarak gelecek. 4.500 mAh değerinde batarya, 50 MP Sony IMX766 ana arka kamera, Snapdragon 7 Gen 1 işlemci, AMOLED ekran gibi özelliklerle beraber serinin iddialı telefonlardan olmasını bekliyoruz.

Fiyat konusunda detaylar ve tüm özellikleri de tanıtımın hemen sonrasında paylaşacağız. Şu an bilgiler bunlarla sızıntı ve bazı bilgiler gördüğünüz gibi sızıntıdan ibaret.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video