reklam
PC HocasıCep TelefonuXiaomi Mi 10 Serisi için Global Lansman 27 Mart’ta Yapılacak

Xiaomi Mi 10 Serisi için Global Lansman 27 Mart’ta Yapılacak

Son dönemlerin hızlı büyüyen cep telefonu üreticilerinden biri olan Xiaomi, yeni amiral gemisi modellerini Global olarak tanıtmak için gün sayıyor. Mobil Dünya Kongresi’nin Korona virüsü nedeniyle iptal edilmesinden sonra cihazlar için yeni bir lansman tarihi bekleniyordu.

Kısa bir süre önce edindiğimiz bilgilere göre Mi 10 ve Mi 10 Pro 27 Mart’ta düzenlenecek  çevrimiçi etkinlikte tanıtılacak. Oldukça iddialı iki model ile üst segment kategorisine giriş yapan Xiaomi, Çin’de saniyeler içerisinde stoklarını eritmeyi başarmıştı.

5G Desteğine Sahip Galaxy Z Flip Geliyor!

Bu başarısını sürdürmek isteyen Xiaomi, Avrupa’da da yeni modelleriyle yankı uyandırmak istiyor. Özellikle Samsung’un yeni Galaxy S20 serisiyle benzer özelliklere sahip olan cihazların daha uygun bir fiyat politikasıyla satışa çıkması satış adetlerini yükseltmek adına önemli bir avantaj.

27 Mart’ta yapılacak lansman  Koronavirüs’ün etkilerinden dolayı çevrimiçi olarak YouTube, Facebook ve Twitter‘dan canlı olarak düzenlenen etkinlik yayınlanacak. Cihaz’ların Global fiyatları ile alakalı bilgi almak için sayfamızı takipte kalmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz