PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerXiaomi Mi Band 5’in Satış Tarihi Netleşti!

Xiaomi Mi Band 5’in Satış Tarihi Netleşti!

  arctis 7+

Giyilebilir teknolojiler üzerine büyük çalışmalar yapan Xiaomi, Mi Band 5’in satışa çıkaracağı tarihi açıkladı. Xiaomi Mi Band 5, 15 Temmuz Çarşamba günü satışa sunulacak. Xiaomi aynı gün içerisinde yeni ürünleri olan scooter ve Mi TV Stick’i tanıtacak.

Mi Band 5’in tanıtılacağı tarihi, tanıtıldığı gün ise bileklik ile ilgili detayları sizlerle paylaşmıştık fakat bir kez daha hatırlamak isteyenler için tekrarlamakta yarar olabilir. Yeni akıllı bileklik 11 farklı spor modu ve spor takibi özellikleri ile kullanıcılarla buluşacak.

Önceden de belirttiğimiz üzere fiyat farkını ödeyen kullanıcılar, NFC (yeni nesil kablosuz iletişim teknolojisi) özelliğine sahip olan Mi Band 5’e sahip olmuş olacaklar.

Akıllı bileklik 1.2 inç ekranı ile birlikte gelecek ve bu boyut Mi Band 4’ü geride bırakacak diyebiliriz. Mi Band serisi fiyat/performans ürünleri bazında, son zamanlarda öne çıkıyor. Mi Band 5’in, Mi Band 4 kadar satıp satmayacağını ise 15 Temmuz tarihinden sonraki gelişen dönemde göreceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomi-mi-band-5in-satis-tarihi-netlesti-85573/ linkinden 01.12.2021 17:12:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad

Banner