PC HocasıHaberlerYemeksepeti Neden Açılmıyor? Sorun Ne?(Güncelleme)
Yemeksepeti Neden Açılmıyor

Yemeksepeti Neden Açılmıyor? Sorun Ne?(Güncelleme)

   

Bir süredir hacklenme iddialarıyla gündeme gelen Yemeksepeti bugün ilginç bir sorun ile gündeme geldi. Platforma hem web sürümünden hem de mobil sürümünden girmek isteyen kullanıcılar teknik arıza mesajlarıyla karşı karşıya kalıyor. Peki, Yemeksepeti neden açılmıyor?

Dilerseniz son gelişmelere ve kullanıcıların nasıl bir sorun yaşadığına ilişkin detaylara geçelim. Biz bu yazıyı yazarken, hata mesajı da gösterilmeye devam ediyordu.

Yemeksepeti Neden Açılmıyor?

Web sürümüne ya da uygulamaya girmek istediğiniz zaman teknik bakım sayfası ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Sayfada teknik bir arızanın olduğu ve ekibin bu teknik arızayı düzeltmek için çalışmalarına devam ettiğini gösteren uyarı karşınıza çıkıyor.

Kaçırmayın: Anno 1404 History Edition ücretsiz 

Uyarı sayfasında ekiplerin sorunla ilgilendiği ve en kısa sürede sorunu çözeceklerini belirten uyarı da var. Ama teknik arıza dışında sorunun neden kaynaklandığını gösteren en ufak bir açıklama ya da bilgi bulunmuyor. En azından şimdilik yeni bir açıklama yapılmadı ya da neden çökme sorunu yaşandığı konusunda detay bilgisi verilmedi.

Yemeksepeti Neden Açılmıyor

Bir alt yapı çalışması mı var yoksa farklı bir sorundan dolayı mı teknik arıza yaşanıyor bunu ilerleyen saatlerde yapılacağını düşündüğümüz açıklamalar ile göreceğiz. Şu an için sadece platform neden açılmıyor merak eden takipçilerimiz için sorunun genel bir sorun olduğunu ve kullanıcılar açısından bir durum olmadığını belirtelim.

Yemeksepeti genel olarak şu an teknik arıza uyarısı veriyor. Güncelleme gelecek olursa ya da açıklama yapılacak olursa bilgi vereceğiz.

Güncelleme: Sorun düzelmiş gibi gözüküyor. Şu an web sitesinin açıldığını görüyoruz. Yine bir açıklama gelecek olursa güncelleme yaparız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yemeksepeti-neden-acilmiyor-sorun-ne-120901/ linkinden 24.01.2022 21:01:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner