PC HocasıTabletYeni iPad Pro 9.7 inç İddiası Güçleniyor

Yeni iPad Pro 9.7 inç İddiası Güçleniyor

 
Apple’ın 21 Mart tarihinde gerçekleştireceği lansmanda yeni 9.7 inçlik bir iPad tanıtılacağı konusunda çeşitli söylentiler yer alıyor. Son zamanlarda yeni iPad serinin geleceğine kesin gözü ile bakılırken, 12.9 inçlik iPad Pro modelinin devamı yerine farklı bir konsept ile çıkacağı belirtiliyor.

Yeni iPad Pro’da Neler Değişebilir ?

 
Söylentilere göre yeni çıkacak olan iPad Pro modelin 599 dolardan satışa çıkacağı gibi, 16 GB ve 32 GB depolama alanı, Wi-Fi, 12 MP kamera, 4K video desteği, LED flaş, dört adet hoparlör, A9X yonga seti ve özel Apple kalemi ön belirtilen teknik özellikleri arasında yer alıyor.

Şuan için 21 Mart tarihi hakkında konuşmak biraz ön görü üzerine olsa da, bu sızıntıların mutlaka arkası geliyor. 9.7 inç boyutunda olacağı belirtilen yeni iPad Pro modeli 2014 cihaz fiyatlarına göre çok daha pahalı olacak. Özellikle yurt dışı çıkış fiyatı 599 dolar ise Türkiye’de en az 2500 TL’yi görecektir.

ipad-pro-9.7-inc
Aynı zamanda yeni iPad Pro modelinin bir de 128 GB‘lık serisinin çıkacağı ve LTE bağlantısı ile bir yenileme alacağı belirtiliyor. Bakalım 21 Mart Pazartesi günü Apple yeni cihazları ile kullanıcılarının karşısına nasıl çıkacak biz de merakla bekliyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-ipad-pro-9-7-inc-iddiasi-gucleniyor-5729/ linkinden 29.07.2021 23:07:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement