PC HocasıOyunYeni Need For Speed Oyunu Geliyor!

Yeni Need For Speed Oyunu Geliyor!

 

Bildiğiniz üzere son zamanlarda piyasaya sürülen Need For Speed oyunları farklı stüdyolara yaptırılarak başarıyı hedefliyordu. Gelecek olan yeni oyun da bu furyaya dahil diyebiliriz. Yeni Need For Speed oyunu Criterion Games tarafından geliştirilecek.

Oyunun 2021 yılının sonlarına doğru tanıtılacağı ve oyuncularla buluşacağı söylenenler arasında. EA Games, Most Wanted 2 oyunu ile büyük bir hayal kırıklığına sebebiyet vermişti. Yeni çıkacak oyunun ise eski oyunları andırır bir havası olması, oyuncuların beklentileri arasında.

Yeni oyunun ismi, Need For Speed: Paradise olacak bilgisi oldukça fazla fakat konu hakkında detaylı bir açıklama geliştirici kanadından verilmiş değil. Yeni oyunun hedefi, yüksek grafik kalitesi ve ileri sürüş dinamikleri ile kullanıcılara Need For Speed serisinin ölmediğini kanıtlamak diyebiliriz.

Humankind 2021 Yılının Nisan Ayında Çıkış Yapmayı Planlıyor

Oyunun iddia edilen sistem gereksinimlerini aşağıda vereceğim fakat bu verilerin %100 doğruluk barındırmadığını ifade etmek istiyorum. Eğer oyun bu gereksinimler ile 2021 yılında karşımıza çıkar ise büyük yenilikler (grafik ve sürüş dinamikleri) getirecek demektir.

«İddia Edilen Sistem Gereksinimleri»

  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X ya da İntel Core i7 4790
  • RAM: 12 GB
  • Grafik Kartı: AMD RX 580 ya da NVIDIA GeForce GTX 1080
  • Depolama: 80 GB ve üstü