reklam
PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerYeni OnePlus Buds Geliyor: 14 Ekim’de Satışta Olacak!

Yeni OnePlus Buds Geliyor: 14 Ekim’de Satışta Olacak!

Shenzhen merkezli teknoloji devlerinden OnePlus’ın yeni amiral gemisi OnePlus 8T etkinliği içerisinde piyasaya sürüleceğine dair beş kadar yeni ürün içerdiğini iddia eden bir takım söylentiler mevcut. OnePlus 8T ile birlikte piyasaya sürülecek beş yeni üründen birinin yeni OnePlus Buds olduğunu biliyoruz. Şirket, resmi adı henüz açıklamamasına rağmen 14 Ekim’de 8T ile birlikte yeni Buds piyasaya süreceğini resmi olarak onayladı.

Resmi OnePlus Twitter hesabına göre, yaklaşan OnePlus Buds IP55 sertifikasına sahip olacak, yani suya dayanıklı olacaklar ve egzersiz yaparken OnePlus Buds’ı kullanabilirsiniz. Yaklaşan gerçek kablosuz kulaklıklar, 4.6 gram ağırlığındaki OnePlus Buds birinci nesile kıyasla yalnızca 4.35 gram ağırlığa sahip. OnePlus ayrıca yaklaşan kulaklıkların “sürükleyici bir ses deneyimi” sağlayacağını iddia ediyor. Bunun ötesinde, OnePlus’ın yakında çıkacak gerçek kablosuz kulaklıklarının teknik özellikleri hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

OnePlus Watch Ertelendi!

Gerçek ismi ne olacak?

Onaylanmasa da, bunlar söylentilere göre daha uygun fiyatlı bir OnePlus kulaklıkları olabilir ve bu, tahminci Max J.’ye göre resmi olarak OnePlus Buds Z olarak adlandırılacak. Durum buysa, OnePlus’tan gelecek kulaklıkların şirketin mevcut kulaklıklarından daha ucuza mal olacak. Başka bir deyişle, fiyatın 79 doların altında olmasını bekleyebiliriz. 14 Ekim’de ürün hakkında daha iyi bir fikrimiz olacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz