PC HocasıOyunYeni The Witcher Oyunu Geliyor! CD Projekt Red Duyuruyu Yaptı
The Witcher

Yeni The Witcher Oyunu Geliyor! CD Projekt Red Duyuruyu Yaptı

   

Dizisi filmi falan derken The Witcher serisinin yeni oyun projesi biraz geri planda kaldı. En son 2015 yılında Witcher 3 yapımı yayınlanmıştı ve bu tarihten beridir çeşitli modlar dışında yeni bir oyun görmedik.

Yeni oyun ne zaman duyurulacak sorusunu sormaya başladığımız sırada, CD Projekt Red sürprizi yaptı ve yeni oyun için duyurusunu gerçekleştirdi.

Şimdilik oyun için çok az bilgi verildi ama sonunda yeni bir Witcher yapımının geliştirildiğini öğrenmiş olduk.

Yeni The Witcher Oyunu Hakkında Neler Biliyoruz?

CD Projekt Red tarafından yapılan duyuru, aslında bir doğrulama olarak görülebilir. Firma bir poster yayınladı ve yeni yapımı geliştirdiklerini söyleyerek, bunun için kurdukları ortaklık hakkında bilgi verdi.

Verilen bilgilere göre yeni oyun yine AAA RPG türünde bir yapım olacak ve o bilindik hikayemiz devam edecek.

Bu kez oyun için Epic Games ile anlaşma yapıldığı da söylendi. İki firmanın ortaklığı ile beraber oyun, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor.

Unreal Engine 5 gibi üst seviye bir oyun motorunun yapabileceklerini düşündüğümüz zaman, yeni oyundan beklentilerimiz de artıyor.

The Witcher

Şimdilik platform desteği, oyunun yapısı, ne zaman çıkacağı, ne kadar uzun soluklu olacağı ve son yapıma göre nelerin değişeceği gibi konular hakkında bilgimiz yok.

Ama şu an için beklenen eşiğin aşıldığını ve ilk duyurunun geldiğini gördük. Bundan sonraki süreçte çok daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-the-witcher-oyunu-geliyor-cd-projekt-red-duyuruyu-yapti-125140/ linkinden 29.05.2022 02:05:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial