2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K

2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K Ortaya Çıktı! Tasarım Değişir mi?

  Google News

Görüntü sistemleri konusunda en iddialı ürünü Mi Box 4K modelini yaklaşık 2 sene kadar önce sunmuş olan Xiaomi, seriyi devam ettirmek üzerine çalışıyor gibi gözüküyor. Öyle ki markanın 2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K modeli için yeni bir sızıntı gerçekleşti.

FCC üzerinden sertifikalarda tespit edilen yeni cihazın, taslak çizimler üzerinden tasarım detayları da gözükmüş durumda. Açıkçası çok büyük bir sürpriz de yapılmayacağı gözüküyor.

2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K Özellikleri Neler Olur?

Sadece sertifika üzerinden detaylı olarak özellikleri değerlendirmek mümkün değil. Fakat tabii ki gördüğümüz bazı kısımlar var. Birincisi serinin tasarımı. Tasarım konusunda yine kare şeklinde bir tasarım göreceğimiz vurgulanmış.

En azından taslak çizimlerinde gözüken bu. Diğer taraftan cihazın yine 4K çözünürlük desteğiyle beraber geleceği de anlaşılıyor. Zaten birinci nesilde olup ikinci nesilde 4K olmaması, cihazın adının bile değişmesine neden olurdu.

Wi-Fi 5G desteği sunacağı, 3,5 mm ses jakının olacağı da gözüken yeni cihazın, kutu içeriği de ortaya çıkmış durumda.

2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K

Sertifikada yer alan bilgilere göre kutunun içerisinde cihazın dışında 5W değerinde güç adaptörü, HDMI bağlantı kablosu ve bir de kumanda göreceğiz.

FCC sertifikasında sergilenmiş olması 2. Nesil Xiaomi Mi Box 4K modelinin çıkış tarihinin de çok yakın olduğunu gösteriyor. Ama ortaya çıkmış herhangi bir çıkış tarihi var mı derseniz yok.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video