PC HocasıDonanım29 Dolarlık Fiyatı ile Samsung Galaxy SmartTags Tanıtıldı!

29 Dolarlık Fiyatı ile Samsung Galaxy SmartTags Tanıtıldı!

 

Samsung, bugün Galaxy SmartTag Bluetooth izleyicisinin lansmanını duyurdu. Yeni Galaxy SmartTag ile, kayıp eşyalarınızı bulmak için diğer kullanıcıların Galaxy cihazlarından yardım bile alabileceğinizden, kaybolan şeyleri bulmak artık daha sorunsuz hale geldi. Aylar öncesinden sızdırdığımız cihaz sızdırdığımız şekilde tanıtıldı.

Çevrimdışıyken bile, Galaxy Find Network taranmış verileri sizin için özel olarak bulmak için kullanabilir. Ve etiketin izini sürmek için geçmişte gezinmek kolaydır. Öğelerinizi bulmak için sahip olduğunuz diğer cihazları da kullanabilirsiniz. Galaxy SmartTag’ler, engelsiz 120 metreye kadar Bluetooth aralığına sahiptir.

Akıllı evinizi basit bir tıklama ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Akıllı Etiketler, çeşitli IoT cihazlarını yalnızca bir düğmeyle kontrol edebilir, böylece daha içeri girmeden evinizdeki ışıkları açabilirsiniz.

SmartTag’ler ayrı ayrı satılıyor veya daha fazla rahatlık için 2’li paketler halinde paketlenebiliyor. Her Samsung Galaxy SmartTag 29 dolarlık fiyat etiketi ile satışta olacak. Bu yılın ilerleyen günlerinde Samsung, daha doğru konum bulma için Ultra Geniş Bant (UWB) ve AR haritalama kullanan Galaxy SmartTag + ‘ı piyasaya sürecek.

Her iki modelinde ülkemiz için fiyatı ve ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belirli değil.

Video