PC HocasıHaberler3. Köprüde Selfie Çeken Çılgınlar Şimdi de Akasya AVM’de

3. Köprüde Selfie Çeken Çılgınlar Şimdi de Akasya AVM’de

 

Yavuz Sultan Selim Köprüsü olarak bilinen 3.köprüye gizlice tırmanan Pavel Smirnov, şimdi de bir AVM’nin çatısına tırmanarak selfie çektirdi.

 

 

NE İÇİN YAPIYOR ?

Pavel Smirnov bu kez kendi YouTube kanalında yayınladığı video da Kartal Metro istasyonundan Acıbadem durağında inerek Akasya AVM‘ye gitti ve çatısına tırmandı.

Geçtiğimiz haftalarda 3.köprüye tırmanarak yayınladığı videoyu 236 bin kişi izlemiş ve ana haber bültenlerine kadar videoyu binlerce kişi izlemişti. Açıkçası yaptığı bu tehlikeli show iyi örnek teşkil etmediği gibi, en ufak bir hatasına canını ödeyebilecek kadar riskli iş yapıyor.

YouTube reklamlarını da kendi kanalında açarak izlendikçe para kazanmayı başlatmış Pavel. Yani bu işi sırf izlenmek ve para kazanmak için yapıyor diyebiliriz.

BU KEZ 156 METRELİK BİR AVM’NİN ÇATISINDA

Pavel Smirnov bu videoları çekmeye devam edeceğe benziyor. Bu sefer de Kadıköy’deki Akasya AVM’nin çatısına çıkarak 156 metreden hem selfie hem de video çekti. Görevlilere yakalanmadan bu çatıya nasıl çıktıkları konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Pavel’in yaptığı açıklamalarda ise Dünya’da bunun örneklerinin çok olduğunu ve yükseklerde olduğunda korkuya hakim olabilmenin eşsiz bir duygu olduğunu belirtti. Bu iki çılgın gencin çektikleri yürek hoplatan videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/3-koprude-selfie-ceken-cilginlar-simdi-de-akasya-avmde-2393/ linkinden 16.10.2021 12:10:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad