PC HocasıCep Telefonu5G Desteğine Sahip Galaxy Z Flip Geliyor!

5G Desteğine Sahip Galaxy Z Flip Geliyor!

 

Samsung bu sene itibari ile hem Galaxy S20 ailesini hemde şirketin ikinci katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Flip modelini tanıttı. Bugün ortaya çıkan bilgilerde ise şirketin 5G desteğini içerisinde barındıran ikinci Galaxy Z Flip modeli üzerinde çalıştığını doğruladı. Gelecek Şubat ayında yapılacak lansmanda Galaxy Z Flip 5G modelinin tanıtılması bekleniliyor.

Cihaz geçmişte birkaç kez sızdırılmış olsa da yeni sızıntı cihazın özelliklerini göz önüne koyuyor. Geekbench listesine göre, Samsung Galaxy Z Flip 5G modeli Snapdragon 865 SoC işlemci ile gelecek ve 8GB RAM’e sahip olacak.

Teknik Özelliklerin yanı sıra 5G teknolojisi ile revize edilen Galaxy Z Flip 5G’nin bir önceki ana model Galaxy Z Flip ile birebir aynı tasarıma sahip olması bekleniliyor. Tasarım açısından aynı, ama ilk sürümde olan hataların giderilmiş haliyle gelmesi daha da muhtemel.

5G revizesine sahip Galaxy Z Flip’in, tek çekirdekli testten aldığı puan 970 iken çok çekirdekli testte elde ettiği puan 3.220 oldu. Teknik özelliklerine az çok göz attığımız Galaxy Z Flip 5G’nin, ana modelden daha pahalı bir fiyat etiketine sahip olması da bekleniliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/5g-destegine-sahip-galaxy-z-flip-geliyor-84203/ linkinden 21.06.2021 18:06:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video