PC HocasıCep Telefonu5G Desteğine Sahip Galaxy Z Flip Geliyor!

5G Desteğine Sahip Galaxy Z Flip Geliyor!

 

Samsung bu sene itibari ile hem Galaxy S20 ailesini hemde şirketin ikinci katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Flip modelini tanıttı. Bugün ortaya çıkan bilgilerde ise şirketin 5G desteğini içerisinde barındıran ikinci Galaxy Z Flip modeli üzerinde çalıştığını doğruladı. Gelecek Şubat ayında yapılacak lansmanda Galaxy Z Flip 5G modelinin tanıtılması bekleniliyor.

Cihaz geçmişte birkaç kez sızdırılmış olsa da yeni sızıntı cihazın özelliklerini göz önüne koyuyor. Geekbench listesine göre, Samsung Galaxy Z Flip 5G modeli Snapdragon 865 SoC işlemci ile gelecek ve 8GB RAM’e sahip olacak.

LG Wing'in 90 Derecelik Menteşe Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Teknik Özelliklerin yanı sıra 5G teknolojisi ile revize edilen Galaxy Z Flip 5G’nin bir önceki ana model Galaxy Z Flip ile birebir aynı tasarıma sahip olması bekleniliyor. Tasarım açısından aynı, ama ilk sürümde olan hataların giderilmiş haliyle gelmesi daha da muhtemel.

5G revizesine sahip Galaxy Z Flip’in, tek çekirdekli testten aldığı puan 970 iken çok çekirdekli testte elde ettiği puan 3.220 oldu. Teknik özelliklerine az çok göz attığımız Galaxy Z Flip 5G’nin, ana modelden daha pahalı bir fiyat etiketine sahip olması da bekleniliyor.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz